Povzetek turnirja:

Športno društvo Repnje - Dobruša, je v nedeljo 19.5, organiziralo 2. majski nogometni turnir pri Športnem centru Kubu v Vodicah. Na turnir se je prijavljavilo 12 ekip, katere so bile razvrščene v štiri skupine po tri. V četrtfinale so se uvrstile prvo in drugo uvrščene ekipe iz vseh štirih skupin. Končne zmage so se veselili igralci ekipe Smrkci iz Celja. Več rezultatov najdete v spodnji rubriki.

Zemljevid:

Pravila igre:

Igra se na igrišču Klub Kubu v Vodicah. Igrišče je na odboj. Igra se z maloodbojno žogo, velikosti številka 4. Tekma traja dvakrat po 10 minut, finale pa dvakrat po 12 minut. Tekma za tretje mesto se ne igra, izvajajo se kazenski streli. Prekrški se seštevajo (vsak 5 prekršek pomeni kazenski strel za nasprotno ekipo).
Ekipe so razdeljene v skupine štirikrat po tri ekipe. Zmagovalec tekme dobi 3 točke, pri remiju obe ekipi dobita po eno točko. Če ena ekipa zamudi na svojo tekmo, se rezultat registrira 3:0 za nasprotno ekipo. Če obe ekipi zamudita, se registrira rezultat 0:0, s tem, da nobena od ekip ne dobi točke za remi. V četrtfinale se uvrstijo prvo in drugo uvrščene ekipe iz vseh štirih skupin.