Povzetek turnirja:

Športno društvo Repnje - Dobruša, je v soboto 17.5.2014 v sodelovanju z Prostovoljnim gasilskim društvom Repnje - Dobruša,organiziralo 3. majski nogometni turnir. Turnir je potekal na igrišču pri Osnovni šoli Vodice. Na turnir se je prijavilo 16 ekip, katere so bile razvrščene v štiri skupine po štri. V četrtfinale sta se uvrstile najboljše dve ekipe iz vsake skupine. Končne zmage so se veselili igralci ekipe Ličinka moja palačinka. Nagrado za najboljšega strelca je osvojil Rajko Rep iz ekipe Havana. Nagrado za najboljšega vratarja je osvojil Uroš Boh prav tako iz ekipe Havana. Več rezultatov najdete v spodnji rubriki (galarija s slikami z letošnjega turnirja bo objavljena malo kasneje).

Zemljevid:

Igrišče pri OŠ Vodice:

Pravila igre:

Igra se na asfaltnem igrišču pri Osnovni šoli Vodice. Igra se z maloodbojno žogo, velikosti številka 4. Tekma traja dvakrat po 10 minut, finale pa dvakrat po 12 minut. Tekma za tretje mesto se ne igra, izvajajo se kazenski streli. Prekrški se seštevajo (vsak 5 prekršek pomeni kazenski strel za nasprotno ekipo).
Ekipe so razdeljene v štiri skupine (A,B,C in D). V vseh štirih skupinah so po štiri ekipe. Zmagovalec tekme dobi 3 točke, pri remiju obe ekipi dobita po 1 točko. Če ena ekipa zamudi na svojo tekmo, se rezultat registrira 3:0 za nasprotno ekipo.Če obe ekipi zamudita, se registrira rezultat 0:0, s tem, da nobena od ekip ne dobi točke za remi. V četrtfinale se uvrstijo prvo in drugo uvrščene ekipe iz vseh štirih skupin.

4. mesto: brezplačne malice v gostilni in piceriji Feniks
Denarni sklad v višini 700 evrov velja za 12 prijavljenih ekip - v primeru večjega števila ekip se sklad poveča, v primeru manjšega števila pa se proporcionalno zmanjša. Prav tako denarni sklad 700€ velja če vseh 12 ekip dejansko nastopi na turnirju in ne če se samo prijavijo na turnir!!