Gostilnica Mak

GPub pod skalco

Picerija in gostilna Feniks

Povzetek turnirja:

Športno društvo Repnje - Dobruša, je v nedeljo 17.5.2015,organiziralo 4. majski nogometni turnir. Turnir je potekal na pokritem igrišču pri Športnem centru Kubu v Vodicah. Na turnir se je prijavilo 12 ekip, katere so bile razvrščene v štiri skupine po tri. V četrtfinale sta se uvrstile najboljše dve ekipe iz vsake skupine. Končne zmage so se veselili igralci ekipe Globus Trans. Podeljene so bile tudi nagrade za najboljšega vratarja, najboljšega strelca in najboljšega igralca turnirja. Nagrado za najboljšega vratarja turnirja je prejel Amko Tiganj iz ekipe VCG d.o.o. Nagrado za najboljšega strelca turnirja je prejel Nermin Hasanbegovič iz ekipe Timex trans. Nagrado za najboljšega igralca turnirja je prejel Darijan Matič iz ekipe Globus Trans.

Zemljevid:

Pravila igre:

Igra se na igrišču Klub Kubu v Vodicah. Igrišče je na odboj. Igra se z maloodbojno žogo, velikosti številka 4. Tekma traja dvakrat po 10 minut, finale pa dvakrat po 12 minut. Tekma za tretje mesto se ne igra, izvajajo se kazenski streli. Prekrški se seštevajo (vsak 5 prekršek pomeni kazenski strel za nasprotno ekipo).
Ekipe so razdeljene v štiri skupine, v katerih so po 3 ekipe. Zmagovalec tekme dobi 3 točke, pri remiju obe ekipi dobita po eno točko. Če ena ekipa zamudi na svojo tekmo, se rezultat registrira 3:0 za nasprotno ekipo. Če obe ekipi zamudita, se registrira rezultat 0:0, s tem, da nobena od ekip ne dobi točke za remi. V četrtfinale se uvrstijo prvo in drugo uvrščene ekipe iz vseh štirih skupin.

4. mesto: Pice v Pubu pod Skalco
Denarni sklad v višini 600 evrov velja za 12 prijavljenih ekip - v primeru večjega števila ekip se sklad poveča, v primeru manjšega števila pa se proporcionalno zmanjša. Prav tako denarni sklad 600€ velja če vseh 12 ekip dejansko nastopi na turnirju in ne če se samo prijavijo na turnir!!!