Povzetek turnirja:

Športno društvo Repnje - Dobruša, je v nedeljo 22.9 v sodelovanju z občino Vodice,organiziralo nogometni turnir za pokal občine Vodice. Turnir je potekal pri Športnem centru Kubu v Vodicah. Na turnir se je prijavljavilo 9 ekip, katere so bile razvrščene v tri skupine po tri. V četrtfinale se je uvrstilo najboljših osem ekip, najslabša tretja ekipa pa je izpadla. Zmagovalci skupin in najboljša druga ekipa so v četrtfinale napredovale kot nosilci, nasprotniki pa so jim bili določeni z žrebom. Končne zmage so se veselili igralci ekipe VCG d.o.o. iz Kamnika. Več rezultatov najdete v spodnji rubriki.

Zemljevid:

Pravila igre:

Igra se na igrišču Klub Kubu v Vodicah. Igrišče je na odboj. Igra se z maloodbojno žogo, velikosti številka 4. Tekma traja dvakrat po 10 minut, finale pa dvakrat po 12 minut. Tekma za tretje mesto se ne igra, izvajajo se kazenski streli. Prekrški se seštevajo (vsak 5 prekršek pomeni kazenski strel za nasprotno ekipo).
Ekipe so razdeljene v tri skupine, v katerih so po 3 ekipe. Zmagovalec tekme dobi 3 točke, pri remiju obe ekipi dobita po eno točko. Če ena ekipa zamudi na svojo tekmo, se rezultat registrira 3:0 za nasprotno ekipo. Če obe ekipi zamudita, se registrira rezultat 0:0, s tem, da nobena od ekip ne dobi točke za remi. V četrtfinale napreduje najbolših osem ekip, najslabša tretja ekipa izpade.Zmagovalci skupin in najbolša druga ekipa napredujejo kot nosilci in se jim z žrebom določi nasprotnika izmed ostalih štirih ekip.